Предмет: Математика,
автор: ksushagoncharuk
3. Розв'яжи задачу. Відповідь запиши у вигляді буквеного виразу.
Марійка за n зошитів заплатила 7 грн. Скільки гривень потрібно,
щоб купити 12 таких зошитів?
Помогите пожалуйста, срочно
Ответы
Автор ответа:
35
Ответ:
84/n
Пошаговое объяснение:
За n шт - 7 грн.
3а 12 шт. - х грн.
х=12*7:n
х=84/n
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 31082005nm
Предмет: Другие предметы,
автор: andreeva98900
Предмет: Русский язык,
автор: arturnersisyan
Предмет: Математика,
автор: arikk335
Предмет: Алгебра,
автор: IamMuratova