Предмет: Физика, автор: nastikotenok

Яку кількість води можна нагріти від 15°С до килінну якщо передати їй 178,5 кДж​

Ответы

Автор ответа: gashitskiybodya
14

Ответ:

m = 0,5кг

Объяснение:

Дано:

t₁ = 15°C

t₂ = 100°C

Q = 178,5 кДж​ = 178 500Дж

Знайти:

m - ?

Розв'язання

Q=C*m*(t₂ - t₁)  - формула кількісті теплоти, отриманої тілом при його нагріванні

Тепер треба знайти масу води з цієї формули

m = Q / C * (t₂ - t₁);

m = 178 500Дж / 4200Дж * (100°C - 15°C) = 0,5кг

 

Похожие вопросы