Предмет: Химия,
автор: rusya72
Обчисліть масу розчиненої речовини у розчині, масою 300г з масовою часткою солі 10%
Ответы
Автор ответа:
6
m(р-ну) = 300 g
W(соли) = 10%
m(соли) = 0.1 * 300 = 30 g
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: CatTim52
Предмет: Английский язык,
автор: NickSokolov
Предмет: Английский язык,
автор: postnikova2000
Предмет: Математика,
автор: Помогите12345671
Предмет: Музыка,
автор: vilu1111