Предмет: Физика,
автор: svitlanas888h
Хлопчик з'їхав згори на санках за 10секунд. Визначте його в кінцеву швидкість якщо довжина схилу 40 м
Допоможіть терміново будь ласка!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Дано: Vo=0; t=10 c; S=40 м; V - ?
--------------------------------------------
S=Vot + at²/2; Vo=0
40=a*10²/2
a=80/100=0,8 м/с²
V=Vo+at
V=0 + 0,8 * 10=8 м/с - это ответ.
svitlanas888h:
спасибо ❤️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 7777777s38
Предмет: Русский язык,
автор: lakomkf
Предмет: Українська мова,
автор: viktoriaperun
Предмет: Математика,
автор: лена825
Предмет: Математика,
автор: violla445