Предмет: Математика,
автор: gennyGrin
Плитка шоколаду коштує у грн, а пакет горішків Z грн. Напиши
Пояснення до поданих буквених виразів.
а) y + Z; б) Z-у;
B) 2y + Зz; г) 2y - Z; д) у:Z.
Ответы
Автор ответа:
53
Ответ:
Пошаговое объяснение:
а) скільки разом котують плитка шоколаду та пакет горішків
б) на скільки грн пакет горішків дорожчий за плитку шоколаду
в) скільки разом котують 2 плитки шоколаду та 3 пакети горішків
г) на скільки грн 2плитки шоколоду коштують дорожче за пакет горішків
д) у скільки разів плитка шоколаду коштує дорожче за пакет горішків
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Yana20040
Предмет: Русский язык,
автор: UlyanaBelka
Предмет: Русский язык,
автор: aleftina2013
Предмет: Литература,
автор: Лиза3108
Предмет: Алгебра,
автор: ksskhsksjsks