Предмет: Химия,
автор: roma2288555
Обчисліть кількість речовини і масу аноміаку об'ємом 156,8л (н.у).
roma2288555:
Скажыте решение пж срочно надо
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(NH3) =156,8 л
Vm=22,4 л/моль
М(NH3) = 17 г/моль
Найти
n(NH3)
m(NH3)
n(NH3) = V(NH3) / Vm = 156,8 / 22,4 =7 моль
m(NH3) = n * M = 7 моль * 17 г/моль = 119 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: warwarasobolewa
Предмет: Русский язык,
автор: mmashutina79
Предмет: Русский язык,
автор: Лигруша9
Предмет: Геометрия,
автор: Minene0
Предмет: История,
автор: Ксения911