Предмет: Українська мова, автор: olyakhvorostianaya

Твір-роздум на одну з тем:
Коли ми щасливі, ми завжди добрі. Але коли ми добрі, ми не завжди щасливі (Оскар Уайльд)
Повага - це те, як ти ставишься до всіх, а не тільки до тих, кого намагаєшься вразити (Річард Бренсон)
Любити - це не означає дивитися один на одного, любити - це означає дивитися в одному напрямку ( Антуан де Сант-Екзюпері)

Ответы

Автор ответа: okbymmer
1

Друга тема (про повагу)

Повага, пошана– це соціальна категорія, що відображає оцінку почуття гідності, вищості, більшої ідеальності того, на кого направлена дана оцінка. Вона базується на визнанні високих якостей кого-небудь чи чого-небудь, відносно яких проводиться ця соціальна оцінка. Тобто ми оцінюємо іншу людину за цими поняттями і вирішуємо, чи заслуговує ця людина на нашу повагу. Думаю, буде доречним згадати прислів’я: «З яким хлібом ти до людей, з таким і вони до тебе». Тобто, перш за все, потрібно навчитися поважати інших. Гадаю, перший крок на шляху до виховання у самім собі поваги до оточуючих нас людей буде таким: навчитися слухати (не перебивати посеред розмови) співрозмовника, вникати у зміст розповіді, підтримувати розмову власними доречними репліками, виявляти доброзичливість, посміхатися. Якщо ви на роботі – сумлінно виконуйте свої обов’язки. Якщо ви учень – вчіться у повну міру власних сил. І, найголовніше, – ніколи не принижувати людину ні у вічі, ні поза спиною.

Тільки такою поведінкою ви показуєте людині свою повагу до неї. Якщо ж ви, за обмеженням хорошого виховання, не вмієте гідно поводитися з людьми, спокійно, по-діловому, по суті і виважено вести розмову, то не дивуйтеся, що навіть у якості якогось “великого перевіряючого” невдовзі у відповідь на вашу невихованість ви, як мінімум, одержите великий букет зневаги, неприємного відчуття недовіри, а то ще й вислухаєте цілий ряд реплік, які вам би слід було запам’ятати.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mayaguseynova
Предмет: История, автор: АлимбетоваВвввв