Предмет: Физика,
автор: gevaloulia
мідна ручка дверей масою 0,5 кг нагрілася на сонці на 40°с. Яку кількість теплоти вона отримала?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Q=c×m×|t
Q-к-сть теплоти
с-питома теплоэмність=0.385 Дж/(кг×°С)
m-масса=0.5 кг
|t-різниця температур=40°С
|- це оріэнтовно трикутник
Q=0.385×0.5×40=7.7 Дж
Объяснение:
gevaloulia:
Не правильно
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nikitaangarsk
Предмет: Русский язык,
автор: kokorin81
Предмет: Другие предметы,
автор: lilyaivanova88
Предмет: Математика,
автор: аристотель12345