Предмет: Химия, автор: mashal60

Срочнооооо помогите!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

2. 4P + 5O2 = 2P2O5

H2 + Cl2 = 2HCl

4Al + 3O2 = 2Al2O3

m(HgO) = 4.34 g

m(Hg) = 4.02 g

m(O2) - ?

N(HgO) = 4.34 / 201+16 = 4.34 / 217 = 0.02 mol

N(Hg) = 4.02 / 201 = 0.02 mol

0.02 mol 0.02 mol

2HgO =  2Hg + O2

2 mol      2 mol

и Hg и HgO взято в одинаковых пропорциях(нет избытков и недостатков) поэтому исчисление можно провести по любому кол-ву вещества.

0.02 mol        x mol

2HgO = 2Hg+O2

2 mol              1 mol

2:0.02 = 1:x

2x = 0.02

x = 0.01

m(O2) = 0.01 * 16 = 0.16 g

4.  молекули одних речовин руйнуються і на їхньому місці утворюються молекули інших речовин з іншим атомним складом. Усі хімічні реакції зображують хімічними рівняннями.

5. SO3

W(S) - ?

W(O) - ?

W(S) = 32/80 = 0.4 = 40 %

w(O) = 48 / 80 = 0.6 = 60%

6. m(р-ну) = 40 кг

W(Na2SO4) = 12 %

m(Na2SO4) = 0.12 * 40 = 4.8 kg

m(H2O) = 40-4.8 = 35.2 kg

7. NO, CuO

8. Cu, Fe, Al

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mashatovarkova