Предмет: Химия,
автор: Аноним
Яку масу Na2SO4 і води треба взяти для приготування
розчину з масовою часткою 12 % масою 40 кг ?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m ( розчину ) = 40 кг
W ( Na2SO4 ) = 12%
m ( Na2SO4 ) - ?
m ( H2O ) - ?
Розв"язок:
1)Виходячи с формули масової частки речовини:
W ( солі ) = m ( солі ) / m ( розчину )
, де треба масу солі ділити на масу розчину, маса солі невідома, а відома масова частка, у формулі маса солі у чисельнику, одже треба множити масову частку на масу розчину:
m ( Na2SO4 ) = 0,12 х 40 = 4,8 кг
2)далі знайти масу води буде легко:
m ( H2O ) = 40 - 4,8 = 35,2 кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: viktoria1356
Предмет: Другие предметы,
автор: kasumovasm
Предмет: Английский язык,
автор: виталик478
Предмет: Физика,
автор: pllcarly9558