Предмет: Физика,
автор: asylzanmalaev8
Тербелмелі контур сыйымдылығы 400пФ конденсатор мен индуктивтілігі 10мГн катушкадан тұрады. Егер кернеу тербелісінің амплитудасы 500В болса, ток күшінің амплитудасын анықта.
Ответы
Автор ответа:
5
10×10^6÷400=2,5×10^4
2,5×10^4×500=1250×10^4
2,5×10^4×500=1250×10^4
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: IraWay
Предмет: Русский язык,
автор: анелия2003
Предмет: Русский язык,
автор: gutgtfg
Предмет: Литература,
автор: aleksandra140684
Предмет: Математика,
автор: sashasevastopol