Предмет: Литература, автор: Аноним

ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ ВСЕ БАЛЫ SOS​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Алла14р
2

Відповідь:

Жанр: балада

Історія створення балади “Рукавичка” Сюжет балади «Рукавичка» запозичений із французької хроніки XVI ст.: придворна дама піддала закоханого в неї кавалера жорстокому випробуванню. Він гідно витримав його, довівши на очах королівського двору і своє кохання, і свою мужність. Але після цього рицар залишив даму свого серця. У Шиллера сюжет драматичніший. У творі є опис місця дії, оточення короля, поведінки хижаків; протиставлення хвилинної примхи Кунігунди смертельній небезпеці для Делоржа.

Тема: Зображення поведінки людини, яка обстоює особисту гідність і честь.

Ідея: Автор засуджує деспотичні закони суспільства, утверджуючи пріоритет високої людяності; утверджує необхідність перемоги сили духу особистості над світом зла і насильства .

Головні герої: король Франциск – правитель Франції, Делорж – лицар, який виконує прохання дами свого серця, але зрозумівши, що вона його не кохає по-справжньому вчинив справжній подвиг! Гордо повернувши рукавичку власниці, він дає їй зрозуміти, що більше не має наміру дозволяти їй грати з його почуттями. Кунігунда – красуня, яка забажала випробувати щирість почуттів Делоржа

Проблематика:  лицарська честь й людська гідність, проблема цінності людського життя.

Художні засоби балади “Рукавичка” У баладі використані: епітети, метафори та інші художні засоби:

епітети: високім балконі, барвистий вінок, гривою густою, знак царський,  клітки тісної, скоком потужним, риком хрипким і диким, леопардів прудких, лапою тяжкою,  красної дами, глузлива красуня, кроком твердим, гомін безмежний,

Метафори: очима вітає, Зором німим, став спокій; гомін безмежний навколо росте

Враження

Мені дуже сподобалася ця балада, а також і вчинок Делоржа. Лицар і справді свою показав сміливість і відвагу, проте кинув рукавичку в обличчя тієї, яку колись кохав.  Адже неможливо любити людину, хоч і красиву, якщо вона є бездушною та егоїстичною.

Пояснення:

Але це не всі пункти, можеш щось пошукати ще в інтернеті, головне впиши "аналіз твору *назва*"


Алла14р: *сердечко*
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Polinatonik