Предмет: Химия, автор: gilsha3007

яка маса нітрату каліюKNO3 потрібна для приготування 200 г 10%-го розчину​

Ответы

Автор ответа: chemistry0ua
1
W ( KNO3 ) = 10%
m ( розчину ) = 200 г
m ( KNO3 ) - ?
————————————
m ( KNO3 ) = 0.1 • 200 = 20 г
m ( H2O ) = 200 - 20 = 180 г
Похожие вопросы