Предмет: Физика, автор: Nikusya1408

визначити середню швидкість руху тіла, якщо 2/5 шляху тіло рухалось зі швидкістю 22м/с, а залишок зі швидкістю 17м/с​

Ответы

Автор ответа: gionak07
3

Ответ:

19,5 м/сек

Объяснение:

V средняя=(S1+S2)/(t1+t2)

V средняя=1/2(22+17)=39:2=19,5 м/сек

Похожие вопросы