Предмет: Химия, автор: mazunpavlo456

Приготувати розчин натрій хлориду масою 50г з масовою часткою 2,3%.

Ответы

Автор ответа: svetka1574
3

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) =50 г

W(в-ва) =2,3%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) *m(р-ра) / 100% = 2,3 * 50 / 100% =1,15 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 50 - 1,15 = 48,85 г

Похожие вопросы