Предмет: Физика,
автор: mrraskol
3. Отримання 1500 г алюмінію відбувається шляхом електролізу при напрузі 12 В. Визначити скільки електроенергії витрачається на цей процес, якщо електрохімічний еквівалент алюмінію становить 9,3·10-8 кг
mrraskol:
Подскажи пожалуйста срочно нужно
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 1 500 г = 1,5 кг
U = 12 B
k = 9,3·10⁻⁸ кг/Кл
_______________
A - ?
Работа тока:
A = U·I·Δt
Из закона Фарадея для электролиза:
m = k·I·Δt
Отсюда:
I·Δt = m / k
Тогда:
A = U·I·Δt = U·m / k
A = 12·1,5 / (9,3·10⁻⁸) ≈ 200·10⁶ Дж или 200 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: gelyamatyash
Предмет: Другие предметы,
автор: vova0896
Предмет: Другие предметы,
автор: про100ДЖЕМ
Предмет: Химия,
автор: selfyourself2786
Предмет: Информатика,
автор: BlackBrezzy