Предмет: Химия,
автор: eva34566510
ОЧЕНЬ СРОЧНО
до 150г 20% розчину додали 70г води. Якої консентрації розчин?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
14%
Объяснение:
m р.р.= 150*0.2=30 г (розчиненої речовини в початковому розчині)
W=(mр.р./m р-ну)*100%=(30/220)*100=14%(13.6% якщо бути точною)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ксен110202
Предмет: Русский язык,
автор: attokurovavenera
Предмет: Українська література,
автор: goleva261
Предмет: Алгебра,
автор: mananakavlelash
Предмет: Информатика,
автор: yliavadimovna