Предмет: Химия,
автор: ksenia778809
У 50 мл води розчинили 16,4 г хлороволню НСІ, яка масова частка речовини в одержаному розчині. Даю 20 балов.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
24%
Объяснение:
1)50+16.4=66.4
2)16.4/66.4=0.24=24%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: stepanina
Предмет: Русский язык,
автор: fedotovacatia
Предмет: Русский язык,
автор: FgostaxFrosta
Предмет: Алгебра,
автор: guvirmaxim1
Предмет: Биология,
автор: Rodion996688