Предмет: Физика, автор: uliavolaniu

Амперметр з внутрішньою R=0.72Ом розрахований на I=0.5A.Яку максимальну I виміряти амперметром якщо паралельно під'єднати шунт R=0.08Ом​

Ответы

Автор ответа: Yesgirl
0

Ответ:

При підєднанні шунта 0.08Ом амперметр зможе виміряти Imax=5А.

Объяснение:

Маємо ф-лу: Rш=(Ra*Ia)/(Imax-Ia).

де Ia -- Iмакс. без шунта(0.5А)

    Ra--опір  амперметра 0.72Ом,

    Imax--Iмакс. з шунтом ( Х )А,

Рішення:  0.08 Ом=(0.72Ом*0.5А)/(Imax-0.5A),

 (  Imax-0.5)=0.36В/0.08Ом=4.5А, тоді Imax=5A.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Вк23