Предмет: Химия,
автор: Yevaaa
СРОЧНО! ДАЮ 30 БАЛЛОВ!
Маса розчину 350 грам,масова частка розчиненної речовини 8%. З розчину випаровували 100 грам води. Знайти масову частку розчиненної речовини в новоутвореному розчині.
Ответы
Автор ответа:
0
маса солі в розчині = 350*0.08=28г
маса нового розчину = 350-100 = 250 г
масова частка нова = 28/250 = 0.112 або 11.2%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Omaron
Предмет: Русский язык,
автор: Omaron
Предмет: Русский язык,
автор: parker018
Предмет: Математика,
автор: ass7778