Предмет: Химия,
автор: oksanastarcun179
Яка маса алюмінію прореагує з хлоридною кислотою якщо при цьому виділиться 0,25моль водню?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
n(H2)=V/Vm=2.24/22.4=0.1 моль
n(Al):n(H2)
2:3
x:0.1
x=2*0.1/3=0.07 моль
m(Al)=n/M=0.07*27=1.89 г
Объяснение:
Passworld19:
пожалуйста малая
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kirchu99
Предмет: Русский язык,
автор: armida0350
Предмет: Русский язык,
автор: Дарька1511
Предмет: Литература,
автор: bahaeff1953
Предмет: Литература,
автор: Becgraund11