Предмет: Химия,
автор: Лещенко2007
Встановіть найпростішу формулу сполуки Нітрогену з Оксигеном, якщо відомо, що масова частка Нітрогену становить 63,63%, а Оксигену – 36,36%.
Будь ласка дуже треба!! З рішенням!
Лещенко2007:
да
Ответы
Автор ответа:
16
Ответ:
дано
W(N) = 63.63%
W(O) = 36,36%
----------------
NxOy - ?
m(N) = 63.63 g Ar(N) = 14 g/mol
m(O) = 35.36 g Ar(O) = 16 g/mol
NxOy = 63.63 /14 : 36.36 / 16 = 4.54 : 2.27 = 2 :1
N2O
ответ: оксид азота(1)
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: raydarvait
Предмет: Українська мова,
автор: koshka83
Предмет: Українська мова,
автор: 200528
Предмет: Алгебра,
автор: lugovskoyvlad
Предмет: География,
автор: Витченко333