Предмет: Математика, автор: vojarskyostap

Купили 1,8 кг риби та 1,5 кг м'яса. За всю покупку заплатили 281,88 грн. Скільки коштує кг риби, якщо, 1кг м'яса коштує 111,6грн?


Ответы

Автор ответа: Beznikiy
19

Ответ:

63,6 грн

Пошаговое объяснение:

1 кг мяса-111,6 грн

1,5кг стоит 167,4 грн (111,6*1,5)

281,88-167,4=114, 48 грн -стоимость 1,8 кг рыбы

114,48/1,8=63,6 грн стоимость 1 кг рыбы

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: EvelinaFai