Предмет: Математика,
автор: vojarskyostap
Купили 1,8 кг риби та 1,5 кг м'яса. За всю покупку заплатили 281,88 грн. Скільки коштує кг риби, якщо, 1кг м'яса коштує 111,6грн?
Ответы
Автор ответа:
19
Ответ:
63,6 грн
Пошаговое объяснение:
1 кг мяса-111,6 грн
1,5кг стоит 167,4 грн (111,6*1,5)
281,88-167,4=114, 48 грн -стоимость 1,8 кг рыбы
114,48/1,8=63,6 грн стоимость 1 кг рыбы
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nkov2003
Предмет: Русский язык,
автор: farhatn
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: EvelinaFai