Предмет: Химия,
автор: artemko2287
який об'єм карбон 4 оксиду необхідно пропустити через розчин барій гідроксиду(н.у.), щоб одержати барій карбонат кількистю речовини 0,4 моль?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Х л 0,4 моль
CO2 + Ba(OH)2 = BaCO3 + H2O
n=1 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л
Х л СО2 - 0,4 моль ВаСО3
22,4 л СО2 - 1 моль ВаСО3
V(CO2) = 22,4 * 0,4 / 1 = 8,96 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lolaaminila
Предмет: Другие предметы,
автор: Евгенюша
Предмет: Другие предметы,
автор: andreylozin
Предмет: Химия,
автор: vladfirsov8250
Предмет: История,
автор: EkaterinaFrom3905