Предмет: Химия,
автор: 1danushval721
Елемент належить до 7 групи періодичної системи. Масова частка елемента в його вищому оксиді становить 38,8 %. Визначте невідомий елемент???
срочноо!!!
Ответы
Автор ответа:
2
ExOy - ?
W(E) = 38.8 %
W(O2) = 100 - 38.8 = 61.2 %
Нехай галоген 7 валентний в оксигені
4E + 7O2 = 2E2O7
Mr(E2O7) = 7*16 / 0.612 = 183
Mr(E2) = 183 - 16*7 = 183 - 112 = 71:2 = 35.5
это хлор
Cl2O7
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Diok2015
Предмет: Русский язык,
автор: olyaserop52
Предмет: Русский язык,
автор: arinadanik
Предмет: Математика,
автор: egl07