Предмет: Физика, автор: nastyapoida06

яка сила тяжіння діє на тіло масою 200 г​

Ответы

Автор ответа: denysivan576
11

Ответ:

2 Н

Объяснение:

Сила тяжіння вимірюється за формулою F=mg;

m=200 г=0,2 кг

g=10 Н/кг

F=0,2*10=2Н

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: darihzam