Предмет: Химия,
автор: qazwsxedc86
Визначити масу що має 2 моль H2SO4. пожалуйстааа очень нужно
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано
n(H2SO4)=2 моль
М(H2SO4)=98 г/моль
Найти
m(H2SO4)
m(H2SO4)=n*M=2*98=196 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vlad25251
Предмет: Русский язык,
автор: tekstilnay1238
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Nastena0004
Предмет: Алгебра,
автор: DanilaLukyanov2003