Предмет: Другие предметы, автор: friderik990

на якій відстані від старту на злітній смузі літак набуде 180 км на годину якщо його прискорення 2.5 м на секунду(даю 40 балов )​

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
1

Ответ:

V=180*10/36=50м/с, Vo=0,

s=(V²-Vo²)/2a= 50²/2*2.5= 500 м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Ракета365
Предмет: Математика, автор: Светлана320