Предмет: Физика,
автор: cobalkoyura
Обчислити роботу електричного струму в електричній лампочці якщо вона працювала 45 хз при напрузі 220 в і силі струму 0,4 А
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
237,6 кДж
Объяснение:
U = 220 В
I = 0.4 A
t = 45 хв = 2700 с
А - ? - работа струму
----------------------------------------
A = U · I · t = 220 · 0.4 · 2700 = 237 600 (Дж) = 237,6 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nikoleanimals
Предмет: Русский язык,
автор: Nastya2303200315
Предмет: Русский язык,
автор: PYCCKU
Предмет: Математика,
автор: Dvbg
Предмет: Математика,
автор: Egor125125