Предмет: Физика, автор: sergeevna3351

До джерела струму, EPC якого 16 В, підключили резистор
опором 7,5 Ом. У результаті в колі виник струм силою 2,0 А. Визначте
внутрішній опір джерела струму.​

Ответы

Автор ответа: slganiev
1

Ответ:

2,08 ом

Объяснение:

Знайдемо можливий струм  без урахування внутрішнього опору батареї.

I=16/7.5=2.13 a   тоді робочий струм =2,0 а    2,13-2,0=0,13а

, внутрфшній опір батареї буде: 16*0,13=2,08


sergeevna3351: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: malink2016