Предмет: Физика,
автор: katiamelnik22
Обчисліть енергію конденсатора,електроємність якого становить 200пФ,а різниця потенціалів на його обкладках 1000В. Допоможіть дуже треба!!!
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
Объяснение:
Дано:
C = 200 пФ = 200·10⁻¹² Ф
Δφ = 1000 В
_____________________
W - ?
W = C·Δφ²/2
W = 200·10⁻¹²·1000²/2 = 0,1 мДж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: issi96
Предмет: Русский язык,
автор: 12345ke
Предмет: Русский язык,
автор: СВампи
Предмет: История,
автор: liza1138
Предмет: Алгебра,
автор: mrridic99