Предмет: Химия, автор: torivikatoriyaa

Яку масу кухонної солі та води потрібно взяти для приготування розчину масою 700 г з масовою часткою солі 10%

Ответы

Автор ответа: yuliavinslavska
0

Ответ: m (H2O) = 630 г, m (NaCl) = 70г

Объяснение:

Записуємо умову задачі :

Дано :

m (р-ну) = 700 г

w (NaCl) = 10%

Знайти :

m (H²O) -?

m (NaCl) -?

Розв'язок :

Визначаємо масу солі, яка необхідна для приготування розчину :

m (NaCl) = w (NaCl) * m (р-ну)

m (NaCl) = 0.1 * 700 г = 70 г

Масу води знаходимо, віднявши від маси розчину масу солі :

m (H²O) = 700 г - 70 г = 630 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: hdhhdh