Предмет: Физика, автор: violettapuskareva562

Третину шляху експрес рухався зі швидкістю 90км\год, наступну третину шляху зі швидкістю 150 км\год, а останню третину зі швидкістю 120 км\год. Якою була середня швидкість?​

Ответы

Автор ответа: elena20092
15

Ответ:

≈ 115 км/ч

Объяснение:

Пусть s - 1/3  пути, тогда весь путь 3s

s/90 + s/150 + s/ 120 = 47s/1800

v cp = 3s : (47s/1800)

v cp = 5400/47 (км/ч) ≈ 115 км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: krealx