Предмет: Физика,
автор: stepanskijmaksim4
танк масою 46 т створює на грунт тиск 92 кПа. якою є опорна площа однієї з гусениць
Одна умова розписати подіях
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 5м2
Объяснение:
Дано:
m=46 т = 46000кг
p= 92 кПа= 92000 Па
S-?
Знайдемо силу тяги:
Fт.=m*g где g=10Н/кг
F=46000кг*10Н/кг=460000 Н
Тиск обчислюється за формулою p = F / S, де p - тиск, F - сила, що діє на поверхню, і S - площа поверхні, звідси опорна площа
S=F/p
S=460000Н/92000Па=5 м2
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Ksyusha0672
Предмет: Английский язык,
автор: krmaneeva
Предмет: Русский язык,
автор: хомяк15
Предмет: Химия,
автор: kamillakuben123
Предмет: История,
автор: 79531426289