Предмет: Химия,
автор: Sasha12746
Fe2O3 обчислити массову частку
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
M(Fe2O3)= 2M(Fe)+3M(O)=2* 55,8+3* 16=159,6
Знайдемо масову частку О в оксиді
159,6 - 100%
48 - x %
х=48*100:159,6=30,07%
W(O)=30,07%
W(Fe)=100-30,07=69,93%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kangggggggggggg23
Предмет: Русский язык,
автор: dziki1
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: 228алласов
Предмет: История,
автор: ороаддлгп