Предмет: Химия, автор: lidachka92

Помогите, пожалуйста)))
Визначити масові частки елементів у сполуці Ca(NO³)²​

Ответы

Автор ответа: Valery0210
2

Ответ:

w(Ca)=24,39%

w(N)=17,07%

w(O)=58,54%

Объяснение:

w(E)=\frac{n*Ar(E)}{Mr(Ca(NO3)2)} *100\%

w(Ca)=40/164*100=24,39%

w(N)=2*14/164*100=17,07%

w(O)=6*16/164*100=58,54%

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: linaDNS
Предмет: Қазақ тiлi, автор: laurita8483