Предмет: Химия,
автор: drosikandrij
речовина масою 6.2 г розчинили у 43,8 г води яка масова частка розчиненої речовини в утвореному розчині
Ответы
Автор ответа:
1
m(речовини) = 6.2г
m(розчиннику (воды) ) = 43.8 г
w(речовини) = 6.2 / 43.8 = 0.14 = 14%
видповидь: 14%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: армине24
Предмет: Английский язык,
автор: mamaevaqout
Предмет: Русский язык,
автор: khramovich2001
Предмет: Литература,
автор: viper12066661