Предмет: Физика, автор: vasilinapipak

Скільки часу нагрівалася плитка , що має потужність 1кВт, якщо виділилося 0,6 МДж тепла. Потрібно з дано, знайти і розв'язання.​

Ответы

Автор ответа: bva014710
2

Ответ:

Q=P*t

t=Q/p=600000/1000= 600 c=10 минут

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: zet04
Предмет: Физика, автор: Flasch