Предмет: Математика,
автор: Аноним
купили 2кг Печива і 1кг цукерок і за вся покупку заплатили 50грн. Скільки коштує 1кг цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво на 8 грн.? решение плиииз
Ответы
Автор ответа:
0
2х+х+8=50
3х=50-8
3х=42
х=42:3
х=14 грн- 1 кг печенья
14+8=22 грн- 1 кг конфет.
3х=50-8
3х=42
х=42:3
х=14 грн- 1 кг печенья
14+8=22 грн- 1 кг конфет.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ivan1389
Предмет: Физика,
автор: nikita0402
Предмет: Математика,
автор: sergei12345tsaryk
Предмет: Математика,
автор: АлёнаТош