Предмет: Математика,
автор: Аноним
купили 5 упаковок печива вартістю 24 грн за одну упаковку і 2 упаковки печива вартістю 38 грн за одну. Знайти середню вартість однієї упаковки печива.
даю 17 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
5*24=120 грн стоять 5 упаковок
2* 38=76 грн стоять 2 упаковки
120 +76= 196 грн стоять 7 упаковок
196 : 7=28 грн середню вартість однієї упаковки печива.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: JESUS132
Предмет: Русский язык,
автор: nadya20041102
Предмет: Русский язык,
автор: shai2001
Предмет: Математика,
автор: morozu020
Предмет: Физика,
автор: katyaromanova7