Предмет: Физика, автор: rausandzanalieva

Сұрақ:
Жүргізуші автомобильмен гараждан шықты
да бір бағытта 150 км жол жүріп, 3 сағаттан
кейін қайтып келді. Автомобиль жылдамдығы
неге тең?​

Ответы

Автор ответа: Ruuі
5

Берілгені

S=150 км

t=3 сағ

V-?

Шешімі :

V=S/t

V=150/3=50 км/сағ

Жауабы :V=50 км/сағ

Немесе SI жүйесіне келтіру арқылы шығаруға болады:

150км=150 000 м

3 сағ=10 800 с

V=150 000/10 800=13,88≈14 м/с

Похожие вопросы