Предмет: Химия, автор: voitarmr

Яку кількість Фосфору треба спалити (опалити) для одержання 0,05 моль P2O5 .

Ответы

Автор ответа: Zen4Man
1

Ответ:3,1 грам

Объяснение:

4P+5O2=2P2O5

Оскільки фосфору треба в 2 рази більше ніж P2O5, то потрібно 0,1 моль фосфору.

m(P) = кіл-ть(P) × M(P)

m(P) = 0.1 × 31 = 3,1 грам


voitarmr: СПАСИБО БРО
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: oksi60
Предмет: Биология, автор: annamaylik