Предмет: Математика,
автор: pernerovskaoksana
За 2 кг печива і 3 кг цукерків заплатили 180 грн скільки коштує кг печива і кг цукерок якщо цукерки дорощі від печива на 10 грн срочно потрібно даю 50 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Допустим, печенье стоит х грн/шт, конфеты 10+х
2х+3(х+10)=190
5х=180
х=36(грн/кг)-стоит печенье
36+10=46(грн/кг)-стоит конфеты
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: almel
Предмет: Русский язык,
автор: disab
Предмет: Русский язык,
автор: zet1212artik12ar
Предмет: Химия,
автор: oksana2000001