Предмет: Математика,
автор: lezhnova1984
Мама купила 4 ег яблук розрах за покупвона отримала 40копійок з дачі якщо мама купила 6 кг ябл то їй би прийшлось доплатити 40 коп скільки коштує 1 кг яблук
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
20(копійок)
Пошаговое объяснение:
1)6-4=2(кг)-не купила
2)40:2=20(коп)-коштує 1 кг яблук
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vorsina198632
Предмет: Английский язык,
автор: NastyaSh17
Предмет: Русский язык,
автор: Viktorom
Предмет: Математика,
автор: Stefacat
Предмет: История,
автор: настя6620