Предмет: Математика, автор: lezhnova1984

Мама купила 4 ег яблук розрах за покупвона отримала 40копійок з дачі якщо мама купила 6 кг ябл то їй би прийшлось доплатити 40 коп скільки коштує 1 кг яблук

Ответы

Автор ответа: 03viktoria0242
0

Ответ:

20(копійок)

Пошаговое объяснение:

1)6-4=2(кг)-не купила

2)40:2=20(коп)-коштує 1 кг яблук

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: NastyaSh17