Предмет: Химия,
автор: tanya8mytsak
обчисліть масу магній сульфату в розчині 120 г з масовою часткою солі 0,2
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
24 грамм
Объяснение:
m(р-ра) = 120 г
w(р-ра) = 0.2
m(соли) = m × w = 120 × 0.2 = 24 грамм
Ответ: 24 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: udharinitulasi
Предмет: Українська мова,
автор: кулемал
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Dragonpower
Предмет: Литература,
автор: lizaivanovka