Предмет: Физика,
автор: ekaterinagarkusa1
на якій висоті тіло масою 200г має потенціальну енергію 10 дж
Ответы
Автор ответа:
3
m = 200 г = 0,2 кг; E = 8 Дж; g = 9,8 м/с².
Ответ: h = 4,08 см.
Ответ: h = 4,08 см.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: djon123454
Предмет: Русский язык,
автор: amil05062005
Предмет: Русский язык,
автор: 5k5k5
Предмет: Химия,
автор: aliona12345
Предмет: Химия,
автор: yuldonik