Предмет: Физика,
автор: nastya52398
16. Вантаж масою 20 кг піднімають за допомогою рухомого блоку ККД якого
80%. Яка маса блоку, якщо тертя в блоці відсутнє?
В: 4 кг;
А: 2 кг;
Г:5 кг;
Д: 6 кг.
Б: 3 кг;
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
Г : 5 кг
Объяснение:
m₁ = 20 кг - масса груза
h - высота подъёма
g - ускорение свободного падения
η = 80% - КПД блока
m₂ - ? - масса блока
---------------------------------------
Полезная работа
Ап = m₁gh
Выполненная работа
А = (m₁ + m₂)gh
КПД
η = Ап/А · 100%
80 = m₁gh/((m₁ + m₂)gh) · 100
0,8 = m₁/((m₁ + m₂)
0,8m₁ + 0.8m₂ = m₁
0.8m₂ = 0.2m₁
m₂ = m₂/4 = 20/4 = 5 (кг)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 2005So
Предмет: Английский язык,
автор: Kamilya666
Предмет: Русский язык,
автор: Kamilla135790
Предмет: Психология,
автор: влад1598753642
Предмет: Алгебра,
автор: Miles123321