Предмет: Химия, автор: mmarinenko59gmailcom

До 350 г 5% розчину собі додали ще 50 г солі. Яка W% солі в новому розчині.​

Ответы

Автор ответа: olhim
1

Объяснение:

Рахуємо масу солі в початковому розчині

m(salt) = w \cdot m(solution) = 0.05 \cdot 350 = 17.5\;g

Маса солі після додавання: 17.5 + 50 = 67.5 г

Маса розчину збільшилась також на 50 г і стала 400 г

Рахуємо кінцеву масову частку

w = \dfrac{m(salt)}{m(solution)} = \dfrac{67.5}{400} = 0.16875\;(16.875\%)


mmarinenko59gmailcom: А можете написать данно
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: KILDIMOVA
Предмет: Математика, автор: соф16