Предмет: Физика,
автор: 12cerberuss
35. Гладкою горизонтальною поверхнею рухається вантаж масою 10 кг під дією сили 20 Н, що спрямована вгору під кутом 30 до горизонту. Знайдіть силу тиску вантажу на поверхню (у Н).
38. Тіло рівномірно тягнуть по шорсткій поверхні горизонтально напрямленою силою. Як повинна змінитись сила тяги, щоб рух залишився рівномірним, якщо маса тіла збільшиться у 3 рази, а коефіцієнт тертя зменшиться у 2 рази?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
35. Проекция силы тяги 20*sin30°=10 Н и силы тяжести mg=10*10=100H на нормаль к поверхности составляют 100-10=90 Н -это и есть сила давления
38. При равномерном движении Fтяги=Fтрения=μmg, тогда F2/F1=μ2m2/ μ1/m1=3/2=1.5, т.е. увеличится в 1.5 раза
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Аня398
Предмет: Английский язык,
автор: ptashka46
Предмет: Русский язык,
автор: 4490069
Предмет: Обществознание,
автор: lolaaa2003
Предмет: Математика,
автор: Zhannaarrr