Предмет: Химия, автор: Аноним

34. Позначте число атомів Оксигену, що містяться у складі однієї формульної одини-
ці ферум оксиду, якщо масова частка атомів Феруму в ньому становить 70 %.


35. Обчисліть число атомів Оксигену в одній молекулі нітроген оксиду, в якому
масова частка Оксигену становить 63,2 %.​

Ответы

Автор ответа: invincible17
1

Ответ:

18.06 × 10^23 ; 18.06 × 10^23 атомов

Объяснение:

34) Fe2O3

N(O) = 6.02 × 10^23 × 3 = 18.06 × 10^23 атомов

35) N2O3

N(O) = 6.02 × 10^23 × 3 = 18.06 × 10^23 атомов


invincible17: там же написано, что массовая доля кислорода в составе оксида 63%
invincible17: в N2O 36%
invincible17: в n2o5 74%
invincible17: гоу
invincible17: N2O5 Mr = 108
invincible17: 80÷108 = 0.74
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 111401
Предмет: Русский язык, автор: vvaavv1телемак